Mars Hydro Smart FC 1500-EVO 150W Samsung LM301H EVO Lampa Led Grow Full Spectrum
Lampa LED FC 1500-EVO do uprawy roślin marki Mars Hydro Bardzo wydajne, sprawdzone diody Samsunga w wersji EVO. Faktyczny pobór mocy: ~150W
Przejdź do pełnego opisu
Mars Hydro
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
na wyczerpaniu
DPD Punkt odbioru
szt.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 512 595 131
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Autopay
Blik
Przelewy 24
Gpay
Opis produktu
Mars Hydro Smart FC 1500-EVO 150W z diodami Samsung LM301H EVO Lampa Led Grow Full Spectrum
Mars Hydro FC 1500 to innowacyjna lampa LED do uprawy, która wykorzystuje najnowsze diody Samsung LM301H EVO, aby osiągnąć wyjątkowe rezultaty. Dzięki poborowi mocy 150 W i niezwykłej skuteczności fotosyntezy (PPE) wynoszącej 2,85 ?mol/j w całym urządzeniu, FC 1500-EVO stanowi idealne rozwiązanie oświetleniowe dla roślin domowych, oferując niezawodne i stałe źródło energii, które jest dobrze nadaje się do małych powierzchni
Oprawy z serii Smart FC to oświetlenie do uprawy LED o pełnym spektrum.
Seria Smart FC to najlepsza linia lamp do uprawy Mars Hydro LED.
Specyfikacja
More Information
WATTAGE 150W±5% 120-277V
Core Coverage 60x60cm
Max Coverage 75x75cm
PPE 2.85?mol/j
PPF 427.5?mol/S
Chip Brand SAMSUNG LM301H EVO
Spectrum 660-665nm 2800-3000K 4800-5000K
Max Yield 3.5g/W
Voltage AC120-277V
Amps 1.27A@AC120V 0.6381A@AC240V 0.5615A@AC277V
Certificate ETL,CE,UKCA,RoHS, DLC
Lifespan 50000H
WARRANTY 5 years
Dimension 15.7*16.4*2.8 inch
Power 150W±5%
Każda dioda led działa niezależnie, więc jeżeli jeden się spali pozostałe będą nadal funkcjonowały.
Paczka zawiera:
1 x Lampę LED Mars Hydro Smart FC 4000-EVO Full Spectrum
1 x Regulowane zawieszki do podwieszenia lampy
1 x kabel zasilający
Łatwe programowanie cykli świetlnych
Kontrola intensywności i możliwość przyciemniania
Świetne odprowadzanie ciepła
Zdalne sterowanie i monitorowanie
Opinie
Liczba ocen: 0
Oceń i opisz
6838_5.jpg