Mars Hydro Smart FC 4800-EVO 480W Samsung LM301H EVO Lampa Led Grow Full Spectrum
Lampa LED FC 4800-EVO do uprawy roślin marki Mars Hydro Bardzo wydajne, sprawdzone diody Samsunga w wersji EVO. Faktyczny pobór mocy: ~480W
Przejdź do pełnego opisu
Mars Hydro
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
na wyczerpaniu
Orlen Paczka
szt.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 512 595 131
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Autopay
Blik
Przelewy 24
Gpay
Opis produktu
Oprawy z serii Smart FC to oświetlenie do uprawy LED o pełnym spektrum. Wyposażone
Seria Smart FC to najlepsza linia lamp do uprawy Mars Hydro LED.
 Specyfikacja
  • Model: Mars Hydro Smart FC 4800-EVO
  • Spektrum: 380-410nm, 660-665nm, 730-740nm, 2800-3000K, 4800-5000K
  • Wymiary(L/W/H): 830*820*100.5MM
  • Waga netto: 8.8 kg
  • Rekomendowane maksymalne pokrycie: 1,2 m 1,2 m
  • Średni pobór prądu (±5%): 480W±5%@AC240V
  • AMP: 3.995A@AC120V 2.024A@AC240V 1.780A@AC277V
  • LED Kąt świecenia: 90°/120° mieszane
  • PEE: 2.85?mol/j
  • PPFD: 1434umol/S
  • Jasność: 87515lumen±5%
  • Wodoodporność: Tak, IP-65
  • Poziom hałasu: 0 dB
  • Maksymalna wydajność: 3 g/W
  • Napięcie: AC120-277V
  • Żywotność: 50,000 godzin
  • Długość kabla: 6m
  • Certyfikaty: ETL, CE, UKCA, RoHS, DLC, IP65, 100% Gwarancja autentyczności!
Każda dioda led działa niezależnie, więc jeżeli jeden się spali pozostałe będą nadal funkcjonowały.
Paczka zawiera:
  • 1 x Lampę LED Mars Hydro Smart FC 4800-EVO Full Spectrum
  • 1 x Regulowane zawieszki do podwieszenia lampy
  • 1 x kabel zasilający
Łatwe programowanie cykli świetlnych
Kontrola intensywności i możliwość przyciemniania
Świetne odprowadzanie ciepła
Zdalne sterowanie i monitorowanie
Opinie
Liczba ocen: 0
Oceń i opisz
6756_1.jpg